Elżbieta Zim

Fantastyczny spektakl, w którym znajdziesz zarówno groteskę, jak i dramat. Prawdziwa, odarta z lukru perspektywa młodych matek, które przechodzą trudną drogę macierzyństwa. Polecam wszystkim matkom, spektakl działa oczyszczająco.
Polecam także ojcom, którym może pomóc przerobić nieraz niezrozumiały rollercoaster emocjonalny towarzyszący kobiecym zmaganiom z nową rolą.

Katarzyna Kałek-Dekert

Jestem zachwycona spektaklem! Jest prawdziwy, poruszający, mocny, potrafi rozbawić, ale też pobudza do refleksji nad macierzyństwem.
Absolutnie wspaniała robota! Brawo! Polecam gorąco!!! Uwaga!!! Nie tylko dla Kobiet I nie tylko dla Matek!

Anna Lachor

Dziękuję ! Przekaz mistrzowski bardzo ważnych i życiowych aspektów macierzyństwa ! Niesamowite wrażenia !
Myślę że każda kobieta powinna obejrzeć ten spektakl .

Monika Bykowska

Niesamowita produkcja o kobietach i ich jednym z najważniejszych, lecz nie łatwym okresem w życiu, jakim jest macierzyństwo. Sinusoida emocji sprawia, że widzowie są cały czas zaangażowani. Byłam na spektaklu z mężem i to było naprawdę ważne przeżycie. Jego słowa "nie wiedziałem z czym taka naprawdę się mierzyłaś. Wcześniej nie rozumiałem". Dziękuję

Natalia Filip

Trudno opisać słowami jak dobry jest to spektakl. Przedstawienie macierzyństwa w punkt z każdej perspektywy w naszej mentalnej rzeczywistości, to podróż przez wszystkie emocje jakie się w nas kryją. Dziękuję za to piękne przeżycie . Serdecznie polecam

Klaudia Owsianna

Niesamowity spektakl! Świetna gra aktorska! Mnóstwo śmiechu, łez radości i poczucia dumy, ale też trochę niepewności i przerażenia dałyście czadu! Gratuluję! I polecam!

Opinie

Izabela Nitka

Polecam bardzo! Spektakl prawdziwy, autentycznie przedstawiający dość często przemilczane tematy okołoporodowe i wyzwanie jakim jest stawanie się matką.

Monika Rychlewska

Polecam wszystkim młodym mamom Spektakl idealnie osadzony w prawdziwych realiach! Podczas oglądania towarzyszyły mi zarówno uśmiech, jak i łzy wzruszenia. Gra aktorska, w połączeniu z dobrze dobraną muzyką i zaskakującą scenografią zrobiła na mnie i moich koleżankach pozytywne wrażenie Gratulacje dla twórców!

Marzena Biała

Dwie kobiety, współczesne mamy zabrały mnie w świat, który tak doskonale znam, a nie miałam świadomości, że poza mną jest w nim tyle innych matek. Niesamowity spektakl, niepozorny, niekiedy bawiący, czasem mocny, zaskakujący i wzruszający. Uświadomił mi jak wiele przeszłam i jak wiele jeszcze przede mną, wyjaśnił dlaczego było tak ciężko i pokazał dlaczego było warto. Polecam z całego serca wszystkim. Co ważne- nie jest to spektakl tylko dla mam, warto obejrzeć go wszystkim, bez wyjątku.

Projekt "ŁOO! MATKO!" został zrealizowany dzięki wsparciu:

 

Centrum Kultury Zamek

 

Fundacja
 

Matronat nad spektaklem objęła

Fundacja Matecznik


Fundacja im. Julii Woykowskiej

 

Kompas dla Kobiet

 

Centrum Praw Kobiet

 

Local MOMS

 

Fundacja Przy Tobie 

 

Przyjaciele spektaklu: Teatr Ósmego Dnia

Baba Studio

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.